FESTIVAL VE VARECH S KÁJOU: Vlog, jaký tu ještě nebyl. U toho nesmíte chybět!

čt 29 18:55

Zažijte atmosféru filmového festivalu v Karlových Varech jinak! Karel Heřmánek ml. vás zavede do různých koutů města plného filmu a zábavy. Podíváte se s ním všude, kam to jen půjde! Přinese svůj netradiční pohled na festival a každý den bude vlogovat jen a jen pro vás!

V pátek 30. června začíná 52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary – událost, kterou si nenechávají ujít davy filmových fanoušků, tvůrců i herců. Místo, které žije každičký den, celých devět dní. Nemůžete u toho být, a chtěli byste? Nebo tam budete, ale rádi uvidíte Vary jinak? Tak si nenechte ujít KÁJOVY VARY se sympaťákem Karlem Heřmánkem ml., kterého diváci TV Nova znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 i Gymplu s (r)učením omezeným. Provede vás celým festivalem velmi netradičně.

„Bude to forma vlogů, které budeme zpracovávat každý den. Diváci tak uvidí, co jsem na festivalu zažil. Nepojedu tam jako reportér, ale vyloženě jako já sám – za sebe. A prostřednictvím mě chceme vlastně ukázat, jak Vary fungují těm, kteří se tam nedostanou,“ vysvětluje Karel Heřmánek ml. ideu celého projektu Kájovy Vary. A právě ten najdete již v sobotu na NOVA Plus i sociálních sítích.

Těšte se, Kája si to do Varů jede užít!

Sdílejte s přáteli:

Komentáře