DOJEMNÝ PŘÍBĚH JEDNÉ Z VÁS: Zemřela ji dcera, vychovává svou vnučku. Teď začne nový život!

po 13 10:03

Jaroslava Hájková – pětačtyřicetiletá matka na rodičovské v plném rozsahu. Stará se o dvě malé holčičky, svou dceru Kateřinu a svou vnučku Jarunku. Je skromná a s neštěstím, které jí potkalo se, jak ona sama říká, bude muset naučit žít i přestože to bude bolet do konce života… Na Proměnu se strašně moc těší, bude to prý kouzelný den. A podstoupí ji díky vám!

„Zemřela mi loni v listopadu dcera. Bylo to tak strašně náhlé, že v jednom dnu jsem se dozvěděla, že je nemocná, že jde do nemocnice a ještě ten den večer se s tím už nedalo vůbec nic udělat,“ vypráví svůj smutný příběh Jaroslava, které v tento těžký okamžik bylo jasné, že se k životu musí postavit čelem. Do pěstounské péče si vzala vnučku a každý den vede svůj malý boj – je bez partnera, bez práce a na vše sama. Přesto jí úsměv z úst nemizí.

Je skromná, a tak přistupuje i k Proměně: „Stačí mi, když se budu cítit líp. Když se budu cítit dobře, tak můžu tu energii předávat dál.“

Divačka Jaroslava se stala vítězkou druhého kola soutěže Snídaně s Novou o proměnu vzhledu, její příběh vás v tomto kole zasáhl nejvíc a hlasovali jste pro ni. V nejbližších dnech ji čeká péče v rukou profesionálů z týmu hair designérky Jany Burdové. Podstoupí změnu vlasů, líčení i styling oblečení, aby se cítila lépe. Proměnou chce uzavřít období špatných událostí a nastartovat nový život.

Sdílejte s přáteli:

Komentáře