VIDEO: Budou Denisa s Robertem z Ulice víc než kolegové? Stanislava Jachnická naznačila, jak to bude dál!

st 03 12:11

Robert po kolegyni Denise pokukoval ještě předtím, než poznal Adrianu. Mnozí si jistě pamatují jejich žhavé chvilky na radnici... Jak to s nimi bude nyní, když Denisa zjistí, že se Robert oženil? Plánuje snad obnovit jejich vztah?

Česká divadelní a televizní herečka a dabérka Stanislava Jachnická, která v Ulici hraje Denisu Mastnou, kromě herectví vystudovala i Střední ekonomickou školu. Problém jí ale nedělá ani vaření. Stanislava proto přijala nevšední nabídku a bude dalším hostem internetového kulinářského pořadu Což takhle dát si... Co během natáčení prozradila o dalším dění v seriálu?

„Na Ulici se budou řešit volby. Robert bude stále čachrovat, bude se se mnou chtít stále kamarádit…“ naznačila vývoj situace Jachnická. V minulosti měla Denisa s Robertem krátký románek a pořádně to mezi nimi jiskřilo. Další díl pořadu Což takhle dát si... si tedy ozhodně nesmíte nechat ujít! Moderátor Ondřej Novotný získá od Stanislavy nejen další recept, ale hlavně zajímavé informace Z Uličního dění! Malou ochutnávku najdete ve videu.

Sdílejte s přáteli:

COŽ TAKHLE DÁT SI 8: Renata Langmannová před Vánoci šokovala! Proč nesnáší nakupování dárků?

Sedm hostů se již prostřídalo a Ondřej Novotný s Renatou Langmannovou si chtěli poslední ...

COŽ TAKHLE DÁT SI... Roman Vojtek si pro vás připravil dědečkovy koule. Kalorie raději nepočítejte!

Ondřej Novotný bude v pořadu Což takhle dát si... s manželkou Renatou Langmannovou pravidelně ...

Komentáře