Dáma a Král

Dáma a Král

Seniorovi někdo probodl krk pletací jehlicí! Rudolf Černý se bude muset infiltrovat do domova důchodců

Inflitrace - takový je vyšetřovací plán našeho týmu advokátů poté, co za nimi přijde ředitelka domova pro seniory s prosbou o pomoc. Někdo totiž jednomu z jejích klientů probodl pletací jehlicí krk a

Inflitrace - takový je vyšetřovací plán našeho týmu advokátů poté, co za nimi přijde ředitelka domova pro seniory s prosbou o pomoc. Někdo totiž jednomu z jejích klientů probodl pletací jehlicí krk a podezření padlo na ošetřovatele. Jenže ředitelka věří v jeho nevinu. Rudolf Černý se tak v přestrojení infiltruje mezi ostatní důchodce v domově seniorů, aby pravému pachateli přišel na kloub. Připojí se k němu také Milan, který se toho jako vždy nebojí. Předstírá, že je nový ošetřovatel. Podaří se týmu prokázat nevinu svého klienta? A proč by vůbec někdo chtěl zabít bezbranného, byť protivného seniora?