Dokonalý svět

Dokonalý svět

Dokonalý svět - 2. díl - Všechno má svůj styl

Všichni se usilovně připravují na příjezd investorů časopisu Grace. Veškeré přípravy budou však k ničemu, poté co investoři zjistí, že nikdo z redakce vlastně ani netuší, jaké výrobky vydávají a co je

Všichni se usilovně připravují na příjezd investorů časopisu Grace. Veškeré přípravy budou však k ničemu, poté co investoři zjistí, že nikdo z redakce vlastně ani netuší, jaké výrobky vydávají a co je jejich firma vlastně zač. Nejhůře celou situaci nese majitel vydavatelství, který tak přišel o několik desítek milionů korun a vše dává za vinu stylistovi Oskarovi, kterému se poslední kampaň nevydařila. Když však k večeru majitel vydavatelství svolá poradu, dorazí všichni až na Oskara.

Do Grace nastupuje nová asistentka Marie, která však o módě neví vůbec nic. Navíc se Mariina sestra Iveta zamilovala do zdejšího lamače dívčích srdcí fotografa George a nehodlá se vrátit domů.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.