Jak se vede, Malé lásky?

Jak se vede, Malé lásky?

Jak se vede, Malé lásky: Kateřina a Jaroslav

Příběh Kateřiny a Jaroslava je jako vystřižený z romantického seriálu. Zamilovanost, odmítání, nejistota a nakonec vše skončilo narozením malé Lilianky. Jaroslav je nadšeným tatínkem a na dcerku nedá

Příběh Kateřiny a Jaroslava je jako vystřižený z romantického seriálu. Zamilovanost, odmítání, nejistota a nakonec vše skončilo narozením malé Lilianky. Jaroslav je nadšeným tatínkem a na dcerku nedá dopustit. Ta je vzhledem i povahou celá po něm – energická a s velkou sílou. Kateřina s Jaroslavem dopřávají malé spoustu svobody, možná i proto se párkrát stalo, že si doslova nabila nos. Jak to dopadlo? Jaký názor na výchovu rodiče mají? A jak je to se svatbou, kterou Jaroslav na konci natáčení sliboval? Podívejte se na video!

Chcete mít zachycený nejdůležitější moment Vašeho života? Očekáváte příchod miminka v první půli roku 2020? Vyplňte náš formulář a staňte se novými hrdiny Malých lásek!

Další a POSLEDNÍ epizodu Malých lásek v rámci podzimního schématu sledujte ve středu 16. října ve 21:40 na Nově!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.