Platnost tohoto videa již vypršela.

Kájovy Vary

Kájovy Vary

ZÁBAVNÝ CHAT s Kájou Heřmánkem ml.: O návratu do Ordinace! A špičatém nosu! Prásknul toho víc

Herec Karel Heřmánek ml. se stal netradičním průvodcem po 52. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech. Diváky provázel aktuálním děním svými zážitky, pohledem, radami i tipy. V paměti diváků

Herec Karel Heřmánek ml. se stal netradičním průvodcem po 52. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech. Diváky provázel aktuálním děním svými zážitky, pohledem, radami i tipy. V paměti diváků zůstává Kája jako Radek Pokorný z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a tak si ve Varech našel chvilku na live chat se svými fanoušky, kteří ho nejrůznějšími dotazy jen zahrnuli. Padly i otázky ohledně jeho špičatého nosu, spolupráce se Zlatou Adamovskou i Danou Morávkovou a samozřejmě se řešil návrat do Ordinace. T0mat bylo hned několik a Kája odpovídal upřímně na vše. Tak jak to teda bude? A u čeho dostal záchvat smíchu, co divákům skrze video chat ukázal? Sledujte nejen to v chatu, který probíhal živě. A poznejte tohoto sympaťáka zase o něco víc.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.