Platnost tohoto videa již vypršela.

Kájovy Vary

Kájovy Vary

TRABLE AKČNÍHO HRDINY z Avengers i Mission Impossible: Nepochopíte, jaká banalita ztrpčuje život Jeremymu Rennerovi!

Ztvárňuje superhrdinu v nejsledovanějších filmech poslední doby – je to Hawkeye z bijáků Avengers, Thor i Captain America! Režiséři ho vyhledávají, diváci milují, ženy o něm sní. Je to Brandt z

Ztvárňuje superhrdinu v nejsledovanějších filmech poslední doby – je to Hawkeye z bijáků Avengers, Thor i Captain America! Režiséři ho vyhledávají, diváci milují, ženy o něm sní. Je to Brandt z Mission Impossible! Také Jason Bourne! Jeho tvář je známá po celém světě, jeho vlastní jméno už tolik ovací nevzbuzuje. Proč jen málokdo ví, kdo vskutku Jeremy Renner je, a to ještě předtím než ho spatří? To je tak, když vás jméno superhrdiny, kterého ztvárňujete, předběhne! A to vaše koluje "jen" mezi tvůrci a skalními fanoušky. Pak se klidně může stát, že když vás na červeném koberci ohlásí, je ticho a fanoušci zajásají, až když vás spatří. A kdo špatně vidí na dálku, chytá se pak doma za hlavu.

Podobná situace nastala, když byl Jeremy Renner ohlášen na 52. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, kdy bylo jeho jméno ke všemu ještě malinko zkomoleno, "řev" fanoušků se tak dostavil se zpožděním. Co s tím? Fanoušci by měli poctivě studovat i jména představitelů. A herci by se tím neměli nechat rozhodit. Každopádně tvář i jméno Jeremyho Rennera byste si zapamatovat měli, ještě o něm hodně uslyšíte!

Celé dění v Karlových Varech pro vás sledoval Kája Heřmánek ml., který Jeremyho potkal! Sledujte v díle zde.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.