Platnost tohoto videa již vypršela.

Kájovy Vary

Kájovy Vary

Uma Thurman a její děti! Podobají se slavné mámě? Před plastikami možná...

Dnes oblíbená a populární americká herečka, kterou zná celý svět. Na venek křehká blonďatá dáma, uvnitř soustředěná profesionálka, která se jen tak něčeho nezalekne a v akčních snímcích za to umí

Dnes oblíbená a populární americká herečka, kterou zná celý svět. Na venek křehká blonďatá dáma, uvnitř soustředěná profesionálka, která se jen tak něčeho nezalekne a v akčních snímcích za to umí pořádně vzít! To je Uma Thurman – známá především  z kultovního snímku Pulp Fiction a filmů Kill Bill. Sedmačtyřicetiletá máma od tří dětí na svůj věk vypadá skvěle a není to jen díky plastikám, které podstoupila před dvěma lety. Ty se nejvýrazněji dotkly její tváře, hluboké vrásky u ní budete hledat jen stěží, stejně jako "starý známý" vzhled, ale co na tom, když je spokojená ona. Sláva stříbrného plátna si žádá své, pořád je to ale Uma Thurman! A na 52. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech se stala očekávaným hostem a každý ji chtěl alespoň koutkem oka spatřit na vlastní oči. Pokud jste neměli to štěstí, nezoufejte – tady je! Podívejte se i na moment, kdy po červeném komerci kráčí se svými dětmi. Jsou jí podobné?

V Karlových Varech se s Umou potkal i Kája Heřmánek ml., který pro vás celé festivalové dění zaznamenával prostřednictvím svého video blogu, sledujte v díle zde.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.