Kameňák

Kameňák

Prozatímní starosta zavádí v Kameňákově velké změny! Sekretářka dostane přidáno, radost však nemá

Po zoufalém výskoku z balonu je starosta nezvěstný. Vlády nad městem se tedy ujímá Bohouš, který učiní hned rozhodnutí - oznámí sekretářce, že ji přidá. Naneštěstí pro ni ne peníze, ale práci. Dobrou

Po zoufalém výskoku z balonu je starosta nezvěstný. Vlády nad městem se tedy ujímá Bohouš, který učiní hned rozhodnutí - oznámí sekretářce, že ji přidá. Naneštěstí pro ni ne peníze, ale práci. Dobrou zprávou je, že starosta Pepan byl nalezen potlučený, ale živý. Bohužel tou špatnou je, že má amnézii a vůbec nic si nepamatuje. Navíc byly vyčíslené škody a Pepanovi hrozí vězení za porušení letových řádů.

Policejní náčelník Franta Cloumal má podezření, že ho manželka podvádí s tělocvikářem Lexou. Ta jej šokuje sdělením, že ve skutečnosti je Lexa gay a přes ni se snaží dostat k němu, jelikož ho očividně miluje. Ředitelka Vlasta využívá Pepanovi amnézie a prohlašuje se za jeho snoubenku. Pepan se dává na útěk, srazí ho auto a po úderu do hlavy se mu vrací paměť.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.