Koření

Koření

Úžasná iniciativa! Dobrovolníci darují své vlasy onkologicky nemocným

Dobrých skutků není na světě nikdy dost. Majitelé několika kadeřnických salónů na Ukrajině začali spolupracovat s charitativní organizací, která poskytuje paruky pacientům po chemoterapii. Pokud

Dobrých skutků není na světě nikdy dost. Majitelé několika kadeřnických salónů na Ukrajině začali spolupracovat s charitativní organizací, která poskytuje paruky pacientům po chemoterapii. Pokud zákazníci souhlasí s darováním, obslouží je kadeřnictví zcela zdarma. Jak dlouho vzniká jedna paruka? A kolik gramů kvalitních vlasů je potřeba na její výrobu?

Čím dalším jsme se v Koření z 10. dubna zabývali?

Ve světě je zvláště během Velikonoc a Vánoc vysoká poptávka po jehněčím a skopovém mase. Jak to vypadá na italské farmě, kde se zachráněným zvířatům žije jako v ráji?

Navštívili jsme neobvyklou kavárnu v Thajsku, ve které budete mít pocit, že se vznášíte v oblacích. Jak se tento koncept osvědčil u zákazníků?

Přáli byste si vidět Severní Ameriku v době, kdy jí ještě vládli indiáni? Vydejte se na místo v Srbsku, které je k nerozeznání od originálu.

Kdo by neznal krále Jelimána z animovaných filmů Madagaskar? Ochránci přírody upozorňují na to, že téměř třetině těchto primátů hrozí vyhynutí.

V Rusku jsme se díky výstavě ručně vyráběných panenek vrátili zpět do dětských let. Jaké jedinečné skvosty se tam nachází?

Koření sledujte každou sobotu kolem poledne. Celé díly najdete na Voyo.

Share Tweet