MasterChef Česko

MasterChef Česko

Radostná událost v MasterChefovi! Jak bude vypadat svatba Pavla Berkyho?

Domácí sendvič z hub: Domácí placky – tradiční romské bokeli (marikl’a) opečené na ohni; lesní houby nakrájíme podle libosti, ale tak, aby nepropadly z mřížky dovnitř grilu, připravíme si sýr cheddar,

Domácí sendvič z hub: Domácí placky – tradiční romské bokeli (marikl’a) opečené na ohni; lesní houby nakrájíme podle libosti, ale tak, aby nepropadly z mřížky dovnitř grilu, připravíme si sýr cheddar, který buď nastrouháme na jemno, nebo nakrájíme. Poté ho dáme na rozkrojené bokeli pomazané máslem a necháme sýr na půlených houskách roztéct na grilu; ze zeleniny nakrájíme červenou cibuli, jarní cibulku, stroužek česneku a rajče na plátky. Houby osmahneme lehce na másle spolu s česnekem a cibulí a zalijeme bílým vínem. Necháme víno vstřebat. Na jednu půlku housky s rozteklým cheddarem dáme hromádku hub, čerstvou jarní cibulku, rajče a bylinky dle vlastního výběru. Dobrou chuť!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.