MasterChef Česko

MasterChef Česko

Žhavte pánvičky i televizní obrazovky, MasterChef Česko se vrací!

Připravte si talíře s jídlem, pohodlně se usaďte a povolte pásky! Oblíbená kulinářská show MasterChef Česko se vrací na televizní obrazovky! Pouhá polovina z finálové TOP 16 má možnost se utkat o

Připravte si talíře s jídlem, pohodlně se usaďte a povolte pásky! Oblíbená kulinářská show MasterChef Česko se vrací na televizní obrazovky! Pouhá polovina z finálové TOP 16 má možnost se utkat o prestižní titul MasterChef 2020, získat půl milionu korun a podílet se na podobě menu v jedné z restaurací našich skvělých porotců Radka Kašpárka, Přemka Forejta, nebo Honzy Punčocháře. Spolu s televizními díly se můžete těšit i na zákulisní pořad Jak to vidí MasterChef, kde moderátor Tomáš Zástěra svými neodbytnými otázkami soutěžící doslova smaží zaživa. V úterý večer rozhodně neluxujte, na vaší podlaze bude spousta drobečků – nejlepší amatérští kuchaři se o trofej poperou právě každé úterý ve 20:20 na TV Nova. Startujeme již 25. srpna!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.