MasterChef Česko

MasterChef Česko

Tajnůstkář Honza Punčochář! Co můžete ochutnat v jeho restauraci U Matěje?

Grilovaný candát s ryzci a telecí šťávou: Filet candáta nasolíme a přidáme i kmín. Čerstvé ryzce nakrájíme na menší kousky, osolíme a dáme na gril cca na 10 minut. Pata negra nakrájíme na malé kousky,

Grilovaný candát s ryzci a telecí šťávou: Filet candáta nasolíme a přidáme i kmín. Čerstvé ryzce nakrájíme na menší kousky, osolíme a dáme na gril cca na 10 minut. Pata negra nakrájíme na malé kousky, stejně tak šalotku a dáme restovat do pánve. Mezitím na grilu otočíme ryzce, a protože houby hodně nasávají tekutiny, přidáme ještě trochu oleje. Na gril přidáme i filet candáta – pokud máte strach, že se vám filet rozpadne, můžete přidat mořskou sůl a nechat rybu 12 minut marinovat, poté opláchnout a na rybě se udělá kůrka, díky které se pak při grilování nerozpadne. Ryzce z grilu přidáme do pánvičky k šalotce a sušené šunce a přidáme i telecí šťávu. Chvilku dusíme a poté zahustíme máslem. Dobrou chuť!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.