MasterChef Česko

MasterChef Česko

Chcete vařit jako MasterChef? Tento multifunkční kuchyňský pomocník z vás udělá mistra!

Restaurace, kavárny a obchody u vás doma. Dohromady zaberou místo velikosti papíru A4.

Pozvěte svou drahou polovičku na voňavé kari jako z michelinské restaurace. Užijte si křupavé a vždy čerstvé

Restaurace, kavárny a obchody u vás doma. Dohromady zaberou místo velikosti papíru A4.

Pozvěte svou drahou polovičku na voňavé kari jako z michelinské restaurace. Užijte si křupavé a vždy čerstvé rohlíky, chléb a loupáky, které hravě strčí do kapsy i ty z pekárny na rohu. Pozvěte k sobě domů kamarádky, usaďte se do pohodlného křesla po babičce s hrnkem voňavého caffé latte a kouskem čokoládového koláče a povídejte si až do večera.

Dopřejte si zkrátka všechno, co máte rádi v pohodlí domova. Představujeme vám Thermomix® TM6: multifunkční kuchyňský pomocník, který zastane práci až 24 samostatných spotřebičů. Šlehá, hněte, drtí, emulguje, v jeden okamžik vaří, míchá a mixuje. Také umí metodu sous-vide, připravit karamel či rýži, uvařit vejce, osmahnout cibulku na guláš či polevu na dort.

Svíčkovou omáčku s knedlíkem má Thermomix® hotovou za hodinu. Majonézu, jogurt, máslo, zmrzlinu nebo džem připraví bez éček a umělých konzervantů. Zadělá na všechny druhy těst: od kynutého přes linecké, listové až po obávané odpalované.

Stačí sledovat pokyny na barevné obrazovce Thermomixu® a přidávat jednotlivé ingredience. O vše ostatní se postará Thermomix®. Inspiraci a tipy na více než 2 000 receptů naleznete na Cookidoo®, webové aplikaci, která se automaticky spáruje s Thermomixem®. Můžete zde prohlížet jednotlivé kolekce s recepty, uspořádat si je do svých „kuchařek“, plánovat týdenní menu a poslat si nákupní  seznam na e-mail.

Ušetříte nejen peníze za nákup potravin z obchodu, restaurací a kaváren. Získáte také čas pro sebe a své koníčky a rodinu.

Protože Thermomix® vaří, vy se bavíte.

Vaření na jeden dotek prstu nebylo nikdy snazší.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.