Mise nový domov

Mise nový domov

Kozubovi ukazují, jak žijí dnes: Vrátila se Jana ke Kateřině a dětem?

Ve dvaceti byla Kateřina atraktivní žena provdaná za lásku svého života, měla pěkné bydlení a perspektivní práci. Ze dne na den jí ale zákeřná nemoc vzala úplně všechno. Lékaři jí dávali rok života.

Ve dvaceti byla Kateřina atraktivní žena provdaná za lásku svého života, měla pěkné bydlení a perspektivní práci. Ze dne na den jí ale zákeřná nemoc vzala úplně všechno. Lékaři jí dávali rok života. Následovalo stěhování, rozvod, ztráta práce. Léky změnily její obličej k nepoznání. Kateřina se ale rozhodla bojovat. Na nemocničních postelích ležela měsíce a vyplatilo se. Mohla se dokonce částečně vrátit do pracovního procesu. Udělala si nové kamarády a otěhotněla. Nemoc ale bohužel neodešla. Za každý větší pohyb ji trestá velkými křečemi dodnes a jediný, kdo jí je v takových chvílích na blízku, jsou její děti, které se o nemocnou maminku musí starat. Velkou pomocí pro ni byla kamarádka Jana, která je i zdravotní sestrou. Částečně u Kateřiny bydlela, ale vzhledem k malému prostoru to dlouhodobě nebylo možné.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.