Nova 25: První díly pořadů

Nova 25: První díly pořadů

První Televizní noviny s Luckou a Reyem - 5. 8. 1999

Mnoho lidí se před téměř 19 lety divilo, když obrovskou šanci moderovat nejsledovanější zpravodajskou relaci v zemi po bardech typu Evy Jurinové či Zbyňka Merunky dostala mladičká Lucie Borhyová a Rey

Mnoho lidí se před téměř 19 lety divilo, když obrovskou šanci moderovat nejsledovanější zpravodajskou relaci v zemi po bardech typu Evy Jurinové či Zbyňka Merunky dostala mladičká Lucie Borhyová a Rey Koranteng, který do té doby na Nově působil jako rosnička, tedy moderátor Počasí. Asi málokdo čekal, že se stanou suverénně nejoblíbenějšími tvářemi Novy v celé její historii.

Čím to je? Ti dva hovoří jedním srdcem, jedním hlasem! Jsou na sebe napojeni jako málokdo, snad si i navzájem čtou myšlenky. A pokud tomu tak nebylo od samého počátku, teď už jejich moderátorský tandem nemá rovného. Podařilo se jim na diváka přenést pocit, že se důvěrně znají a na obrazovce dokonale souzní.

Přehledný speciál k 25 letům TV Nova a další informace k její historii najdete na webu Nova.cz.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.