Ordinace v růžové zahradě 2

Vše o pořadu

Smrtelná nemoc v příští Ordinaci! Koho se bude týkat? Odtajnění

I doktor může onemocnět a diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znají smutné

I doktor může onemocnět a diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znají smutné případy, kdy tomu tak bylo. Špatné zprávy v příštím díle zasáhnou jednu rodinu, ve které se manželka bude bát o svého muže... Co se v novém díle zvrtne? Podívejte se už nyní!

Celá uplakaná přijde Heluš v nemocnici za Babetou a poprosí ji o kapesník se slovy: „Ježiš, to je strašný! Bobo, můj milovanej Bobo... on umírá.“ Ta tomu zprvu nebude věřit, ale Heluš ji ujistí, že je to tak. A je, ovšem podle ní.

Diváci Ordinace tak nemusí panikařit, dojde totiž k obrovskému nedorozumění, jak je u této dvojice zvykem, ovšem pro Heluš velmi bolestnému. Nastanou pro ni těžké chvíle, jak se s tím smířit, jak milovaného muže podržet, jak před ním nedávat smutek najevo. Pravda je taková, že Bobo jen touží po milování s Heluš a neví, co má dělat. A právě jeho podivné chování a ještě podivnější náznaky si Heluš vyloží špatně, bude se mylně domnívat, že má Bobo smrtelnou chorobu. Dokonce s ním o tom bude mluvit, jenomže polopatě a oba tak budou hovořit o jiných tématech, ona o nemoci, on o sexu. Dohra nedorozumění bude nepříjemná pro obě strany. Ale o tom už v novém díle v úterý 11. září od 20:20 na Nově.