Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Konec srandy? Láďa Ondřej prozradil, jak to budou mít Mázlovi dál

Jakub Mázl z Ordinace v růžové zahradě 2 v podání Ládi Ondřeje je v oblíbeném seriálu už stálicí. Podívejte se, jakým způsobem se jeho postava postupně vyvíjela a jak ze zlobivého kluka a problémového

Jakub Mázl z Ordinace v růžové zahradě 2 v podání Ládi Ondřeje je v oblíbeném seriálu už stálicí. Podívejte se, jakým způsobem se jeho postava postupně vyvíjela a jak ze zlobivého kluka a problémového puberťáka vyrostl dospělý a rozumný muž. Pamatujete si například, jaká byla v Ordinaci jeho první scéna? A víte o tom, že za dobu trvání seriálu dostal opravdu hodně facek, přičemž všechny byly reálné? Možná si také vzpomenete, že Čestmírovi umřelo několik partnerek. Jakub tak opakovaně přicházel o matku. Podívejte se na bonusové video, ve kterém Láďa Ondřej komentuje Jakubovo chování a dospívání. Mimo jiné v něm prozrazuje, co by si na rozdíl od Jakuba nikdy nedovolil a ve kterých situacích to Mázl junior dost přehnal.

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.