Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Najde Vojta konečně tu pravou? Ivan Lupták prozradil, jak to bude v Ordinaci dál

Zajímá vás, jestli bude Vojta nakonec s Táňou? Ivan Lupták prozradil, co jeho postavu v příštích dílech čeká. Táňa ho dost zklamala, a tak se na ni snaží zapomenout. Vypadá to, že se mu to daří, možná

Zajímá vás, jestli bude Vojta nakonec s Táňou? Ivan Lupták prozradil, co jeho postavu v příštích dílech čeká. Táňa ho dost zklamala, a tak se na ni snaží zapomenout. Vypadá to, že se mu to daří, možná ale v hloubi duše stále doufá, že se k sobě vrátí. Život mu hodně komplikuje také Mára starší, který se ho snaží udržet co nejdál od Táni. Bude na něj i nadále vysazený nebo se v jeho postoji něco změní? Pomoct se mu snaží kamarádka Radka a vymyslí, jak primáře přelstít, aby dal Vojtovi konečně pokoj. Otázka je, zda zůstane jen u přátelství nebo se jejich vztah posune někam dál. Na to všechno vám představitel Vojty Ivan Lupták odpoví v bonusovém rozhovoru. Kromě toho také řekne, jak to bude s jeho atestací a jestli někdy sám zažil takový milostný trojúhelník, jaký se odehrává v Ordinaci.

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.