Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Padla první klapka nové Ordinace! Kteří herci v seriálu zůstávají?

Fanoušci nejúspěšnějšího českého seriálu všech dob Ordinace v růžové zahradě 2 už napjatě očekávají premiéru úplně nových dílů na Voyo.

„To, čemu jsem jako kreativní producentka zpočátku úplně

Fanoušci nejúspěšnějšího českého seriálu všech dob Ordinace v růžové zahradě 2 už napjatě očekávají premiéru úplně nových dílů na Voyo.

„To, čemu jsem jako kreativní producentka zpočátku úplně nevěřila, se nakonec stalo skutečností, a tak ráda potvrzuji to, že s výjimkou Martiny Randové, která odešla hrát do Ulice, se v nové éře Ordinace na Voyo objeví kompletní herecké obsazení, jež diváci posledních sezon tolik milují. Mohou se tedy těšit například na Petra Rychlého jako Čestmíra Mázla, Zlatu Adamovskou a Petra Štěpánka jako manžele Valšíkovy, Ivanu Jirešovou jako barmanku Lucii a na Mariku Šoposkou jako oblíbenou Bibi. A samozřejmě i na všechny ostatní! Kromě starých dobrých hrdinů pak do děje vstoupí i další postavy, z nichž tu nejvýraznější hraje velmi talentovaná Sarah Haváčová, divákům Novy dobře známá ze seriálu Profesor T. Shodou okolností se Sarah tak již podruhé objeví ve stejném seriálu jako Pavel Řezníček,” říká Simona Matásková, kreativní producentka Ordinace.

Nová éra Ordinace v růžové zahradě se na Voyo začne psát opravdu již brzy! Aby si diváci zkrátili čekání, mohou se na voyo.cz znovu podívat na všechny dosavadní díly milovaného seriálu.

Share Tweet