Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Zita nevěří vlastním očím: S Rédlem zacházejí v léčebně naprosto otřesným způsobem

Zitě na těžce nemocném Tomášovi Rédlovi hodně záleží. Dost se zasloužila o to, aby ho rodiče umístili do léčebny dlouhodobě nemocných, když se o něj kvůli těhotenství matky nemohli sami postarat.

Zitě na těžce nemocném Tomášovi Rédlovi hodně záleží. Dost se zasloužila o to, aby ho rodiče umístili do léčebny dlouhodobě nemocných, když se o něj kvůli těhotenství matky nemohli sami postarat. Proto se doktorka zhrozí, když ho přijede do LDN vyzvednout. Tomášův stav se tu prudce zhoršil a vedení LDN na tom má rozhodně svou vinu. Zita vidí, že poslat sem Tomáše byla chyba, nedostalo se mu tady totiž péče, kterou potřeboval. Kvůli čemu ho personál LDN zanedbával? Které symptomy se u něj dostavily? A jaká zranění se mu objevila na kůži? V ukázce zjistíte, že pobyt v LDN zanechá šrámy nejen na Tomášově zdraví, ale také na jeho psychice.

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.