Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Patrik řeší dilema: Sdělí mladému pacientovi pravdu o jeho děsivé diagnóze?

Do nemocnice přijde třináctiletý kluk s bolestmi nohy. Doktoři záhy zjistí, že nejde o žádnou banalitu. Otec mladého pacienta je také lékař a ví, že má syn rakovinu. Nechce mu o tom ale říct, aby ho

Do nemocnice přijde třináctiletý kluk s bolestmi nohy. Doktoři záhy zjistí, že nejde o žádnou banalitu. Otec mladého pacienta je také lékař a ví, že má syn rakovinu. Nechce mu o tom ale říct, aby ho chránil a stále dokola mu tvrdí, že žádnou vážnou nemocí netrpí. To samé chce i po kamenických doktorech. Chlapec ale není naivní a tuší, že je to něco horšího než pouhý výrůstek na noze, co mu způsobuje komplikace. Chce po Patrikovi, aby k němu byl upřímný a řekl mu smutnou pravdu. Myslí si, že mladý doktor pro něj bude mít větší pochopení. Rozhodne se Patrik vyzradit klukovi jeho skutečný stav? Čím se ho bude snažit chlapec zviklat? A jak Patrikovi dokáže, že je na svůj věk vyspělejší, než si myslí jeho otec?

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.