Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Čestmír a Martin si na sále drsně vjedou do vlasů! Co způsobí jejich hádku?

Čestmír zatím neví o tom, co se mezi Martinem a Alenou odehrává. Kromě toho, že je jeho rivalem v lásce, tak si doktoři často konkurují i v nemocnici. Už několikrát se stalo, že oba měli na jeden

Čestmír zatím neví o tom, co se mezi Martinem a Alenou odehrává. Kromě toho, že je jeho rivalem v lásce, tak si doktoři často konkurují i v nemocnici. Už několikrát se stalo, že oba měli na jeden případ naprosto odlišný názor. To se týká i nastávající maminky, která má rakovinu. Čestmír navrhoval okamžitě provést císařský řez, aby se žena mohla začít léčit co nejdříve, ale Martin chtěl ještě počkat kvůli vývoji dítěte. Nakonec k předčasnému porodu stejně dojde a oba lékaři se během operace snaží vyoperovat také nádory. I na sále se projeví, že ti dva za jeden provaz moc netáhnou. Nedokážou se shodnout na postupu a skončí to tím, že Čestmír na Martina sprostě vyjede!

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.