Policie Modrava

Policie Modrava

5. díl - Nešťastná láska

Ondřej Treml se vrací po dvou letech vězení na Borech domů, na šumavský Javorník. Není žádný recidivista, při nepozorné jízdě autem srazil cyklistu, který na následky nehody zemřel. Vydává se hned po

Ondřej Treml se vrací po dvou letech vězení na Borech domů, na šumavský Javorník. Není žádný recidivista, při nepozorné jízdě autem srazil cyklistu, který na následky nehody zemřel. Vydává se hned po propuštění domů, jenže radost ho přejde už ve dveřích. Mladá manželka Ilona ho nečeká. Posledního půl roku ho přestala ve vězení navštěvovat, nebere jeho telefony a údajně si našla i milence. Ondřej pátrá na vlastní pěst v restauraci, kde pracovala i v novém pracovišti místním hotelu. Tam stopy končí. Kapitánka Vinická a její tým zahajuje vyšetřování, dozvídají se od lidí v hotelu, že Ilona měla poměr s majitelem. Majitel i jeho žena se tak stávají podezřelými, nejsou ale jediní, kdo mohl mít motiv Ilonu zabít. Na scéně je i tajemný stalker. Jak se případ objasní?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.