Policie Modrava

Policie Modrava

Bude mít tečka seriálu Policie Modrava pachuť smrti? Kapitánka Vinická musí vyřešit spor mezi bratry

Milana Jaroše, který žil dlouho v Austrálii čeká po návratu domů na Šumavu velké překvapení. Nemůže najít svého bratra Láďu, kterému z ciziny poslal téměř milion korun. Šlo o zálohu na koupi malého

Milana Jaroše, který žil dlouho v Austrálii čeká po návratu domů na Šumavu velké překvapení. Nemůže najít svého bratra Láďu, kterému z ciziny poslal téměř milion korun. Šlo o zálohu na koupi malého hotýlku na Šumavě, který hodlá Milan provozovat. Nahlásí to na policii v Kašperských Horách. Pátrání Jany a jejího týmu objeví řadu podezřelých, Láďa Jaroš je rozvedený a potřebuje hodně peněz. Dělá poctivě instalatéra, ale přivydělává si pašováním cigaret. Vedle toho má i problémy vztahové, přebral přítelkyni majiteli statku, kde bydlí, a ten se mu chce pomstít. Po nalezení Láďovy instalatérské dodávky, která je odstavená před nádražím v Sušici, přichází vyšetřování do finále. Najdou ho živého?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.