Specialisté

Specialisté

Je drsnější a otrkanější! V čem se nová posila Specialistů liší od kapitána Panenky?

Tým Specialistů se hodně změnil. Nejenže kapitánku Májovou vystřídala ještě neostřílená Jana Šafářová. Po odchodu Lukáše Panenky v podání Jakuba Štáfka museli policisté posilnit i mužskou část

Tým Specialistů se hodně změnil. Nejenže kapitánku Májovou vystřídala ještě neostřílená Jana Šafářová. Po odchodu Lukáše Panenky v podání Jakuba Štáfka museli policisté posilnit i mužskou část kolektivu. Proto mezi sebe přijali Tomáše Berana, bývalého vojáka. Jak se na tuto roli jeho představitel Jacob Erftemeijer připravoval? Jaký netradiční výcvik absolvoval? Proč rozhodně musí být v kondici? A bojí se toho, jak na něj budou fanoušci seriálu reagovat? Srovnání se svým předchůdcem Jakubem Štáfkem se totiž po nějakou dobu určitě nevyhne.  Na všechny otázky vám neokoukaný herec odpoví v bonusovém videu a kromě toho vysvětlí, co v překladu znamená jeho netradiční jméno.

Na nové díly Specialistů se můžete těšit od 27. ledna ve 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.