Specialisté

Specialisté

V pondělních Specialistech se objeví Miki Křen ze Samotářů! Co prozradil?

Herce Mikuláše Křena nejspíš znáte hlavně ze Samotářů, kde hrál arogantního Roberta. Kromě několika dalších rolí si nyní už podruhé zahrál ve Specialistech. Ztvárnil postavu Jarmila Tomáška, muže,

Herce Mikuláše Křena nejspíš znáte hlavně ze Samotářů, kde hrál arogantního Roberta. Kromě několika dalších rolí si nyní už podruhé zahrál ve Specialistech. Ztvárnil postavu Jarmila Tomáška, muže, který byl kdysi neprávem obviněný z vraždy. Možná si na jeho příběh vzpomínáte, pokud jste viděli díl s názvem Zanzibar. V novém pondělním díle Specialistů ho propustí z věznice a on hned zamíří za svým postiženým bratrem Bóžou, o kterého se hezky stará. Pro jeho ochranu by udělal cokoliv i s rizikem, že se vrátí do vězení. O to větší šok pro něj bude, když zjistí, že je Bóža podezřelý za zabití svého ošetřujícího lékaře… Je i představitel Jarmila Miki Křen stejně starostlivý jako jeho seriálová role? Co krásného se v jeho životě stalo? A jak chápe chování bratrů Tomáškových ve Specialistech? Podívejte se na bonusové video.

Nové díly Specialistů můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.