Specialisté

Specialisté

109. díl - Muž bez paměti

V nemocnici leží těžce zraněný Boris Mlynář, který trpí ztrátou paměti. Specialisté na jeho těle objeví nacistické tetování. Právě kvůli tetování je povolán na pomoc šéf oddělení extremismu Pavel

V nemocnici leží těžce zraněný Boris Mlynář, který trpí ztrátou paměti. Specialisté na jeho těle objeví nacistické tetování. Právě kvůli tetování je povolán na pomoc šéf oddělení extremismu Pavel Patera. Mlynářovi se podaří z nemocnice uprchnout a chvíli poté je v noclehárně zavražděn vrátný. Mlynář vypátrá kapitánku Šafářovou a žádá po ní pomoc, je si jistý, že do jeho případu je zapletena i policie. Jana se mu i přes velké pochybnosti snaží pomoci a vrátit mu pomocí své kamarádky psychoterapeutky paměť. Patera spolu s ostatními Specialisty objeví další mrtvolu ve zchátralé budově poblíž kunratického lesa, která má také spojení s neonacistickou scénou. Je téměř jisté, že obě vraždy spolu souvisejí. Kdo za nimi stojí?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.