Specialisté

Specialisté

Pátrání na vlastní pěst? Kapitánku Šafářovou nezastavil ani Strouhal!

Další premiérový díl Specialistů bude mimořádně napínavý. Půjde o únos malého dítěte. Manželům Votlučkovým, zatímco jsou na večerní návštěvě u sousedů, někdo unese osmiletou dceru Viktorii. Po

Další premiérový díl Specialistů bude mimořádně napínavý. Půjde o únos malého dítěte. Manželům Votlučkovým, zatímco jsou na večerní návštěvě u sousedů, někdo unese osmiletou dceru Viktorii. Po holčičce jako by se slehla zem. Eva Leimbergerová představitelka kapitánky Jany Šafářové na tento případ nahlíží z ženské perspektivy, a tak je pro ni tento zločin mimořádně citlivý.

„Psychicky náročnější jsou pro mě momenty, kdy se trestné činy týkají nezletilých. Sama mám děti, a tak představivost funguje. Ač si to k sobě člověk nechce pouštět, ty hrůzy se ho dotknou,“ nechala se slyšet. „Musím říct, že už jsem se za ten rok u Specialistů asi trochu ‘otřískala‘. Už jsem schopná případy vnímat víc jen jako scénáře – smyšlené příběhy, a tolik si do nich neprojektovat vlastní život. O to spíš, pokud se v případech objevují děti. To si pak v rámci zachování zdravého rozumu jakékoliv představy a vžívání nad rámec role vědomě zakazuji,“ říká na toto téma dnes.

Celý premiérový díl Specialistů sledujte v pondělí 19. dubna od 20:20 na Nově A pokud už se nemůžete dočkat, nové díly najdete vždy o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet