Specialisté

Specialisté

Co se stalo na zvrácené party? Specialisté řeší znásilnění studentky a smrt podivína!

Vltava vyplaví mrtvolu mladého kluka. Ukáže se, že ještě než se utopil, utrpěl těžká poranění. Na ruce má navíc napsané tajemné číslo 6, se kterým se vyšetřovatelé ještě několikrát setkají. Otázkou

Vltava vyplaví mrtvolu mladého kluka. Ukáže se, že ještě než se utopil, utrpěl těžká poranění. Na ruce má navíc napsané tajemné číslo 6, se kterým se vyšetřovatelé ještě několikrát setkají. Otázkou je, jestli je dovede k pachateli zločinu. Zvláštní je také to, že zemřelý pracoval na aplikaci mapující zločiny v Praze. To Specialisty dovede k dalšímu trestnému činu, který se týkal krásné studentky. Souvisí spolu oba případy? Nebo dokonce mají stejného viníka? Proč si znásilněná dívka na nic nevzpomíná? A jakou roli v tom hraje zlatá mládež, kterou se v osudný večer obklopovala? Jana Šafářová, Tomáš Beran, Martin Kovář a Josef Strouhal budou muset prokázat své schopnosti.

Nové díly Specialistů můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.