Specialisté

Specialisté

Strouhalův kamarád je podezřelý z vraždy! Bude ho neústupný major krýt?

V psychiatrické léčebně byl zavražděn jeden z lékařů. Mezi podezřelými jsou nejen pacienti, ale dokonce i sám primář. Nakonec se ale najde vražedný předmět u muže, kterého Specialisté a jejich

V psychiatrické léčebně byl zavražděn jeden z lékařů. Mezi podezřelými jsou nejen pacienti, ale dokonce i sám primář. Nakonec se ale najde vražedný předmět u muže, kterého Specialisté a jejich fanoušci moc dobře znají. Jde o Bóžu, který už byl spolu se svým bratrem Jarmilem Tomáškem do jednoho případu zapletený. Bóža je ale postižený a na první pohled dobromyslný, a tak Strouhalovi nejde do hlavy, že by někoho dokázal zabít. Kdo by to na něj ale narafičil? Jeho bratr Jarmil navíc všechno zkomplikuje, když se Bóžu rozhodne chránit na vlastní pěst. Do svého plánu zatáhne také majora Strouhala, kterému tím může přivodit velké potíže v osobním i profesním životě. Co udělá? Proč to vypadá, že Bóža skutečně mohl někoho zavraždit? Kdo věří v jeho nevinu? A podaří se jim včas vyřešit záhadnou smrt, než přibudou další oběti?

Nové díly Specialistů můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.