Specialisté

Specialisté

Postavy z příštího dílu Specialistů už dobře znáte! Pamatujete, co provedli Bóža a Jarmil posledně?

V pondělním díle Specialistů se setkáte s Bóžou a Jarmilem Tomáškovými. Pokud Specialisty sledujete pravidelně, tak vám jsou tyto postavy určitě povědomé. Mohli jste se s nimi setkat v 90. díle

V pondělním díle Specialistů se setkáte s Bóžou a Jarmilem Tomáškovými. Pokud Specialisty sledujete pravidelně, tak vám jsou tyto postavy určitě povědomé. Mohli jste se s nimi setkat v 90. díle Specialistů s názvem Zanzibar. Jarmil, odsouzený za vraždu otce, tehdy uprchl z vězení. Na úprku vyzvedl ještě svého postiženého bratra Bóžu v léčebně a schovali se spolu ve staré stodole. Tam na ně náhodou narazil major Strouhal, kterému cestou kolem došel benzín. Jarmil zpanikařil, zvlášť když zjistil, že je to policista a svázal ho. Opravdu ale Jarmil tátu zabil nebo na něj vinu hodil někdo, koho znal už odmala? Vyjde Strouhal z téhle situace bez úhony nebo bude zraněn? Proč se nikdy nenašla mrtvola zabitého otce? A po kom se bude střílet? Na celý díl se můžete podívat na Voyo.

Nové díly Specialistů můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.