Specialisté

Specialisté

Tom se na záchodech popere s mužem jako z hororu! Kdo na něj vytasí nože?

O tom, že je Tom skutečný drsňák, který má pro strach uděláno, už vás nový kapitán nejspíš přesvědčil. I tak mu ale práce mezi Specialisty stále přináší nové výzvy. Teď má za úkol zadržet podezřelého,

O tom, že je Tom skutečný drsňák, který má pro strach uděláno, už vás nový kapitán nejspíš přesvědčil. I tak mu ale práce mezi Specialisty stále přináší nové výzvy. Teď má za úkol zadržet podezřelého, který se skrývá na pánských záchodech. Na sobě má navíc strašidelnou masku. Když se mu Tom představí, možný vrah na něj vytáhne několik nožů. Jak si s touhle situací bývalý voják poradí? Přepere nebezpečného muže? A kdo se pod tajemnou maskou ve skutečnosti skrývá?

V pondělí 17. února mohou diváci televize Nova sledovat další premiérový díl detektivního seriálu Specialisté, který tentokrát zprudka zaútočí na emoce především žen – matek, které mají doma dcery. Naskytne se jim nehezká, spektakulárně zvrácená podívaná, při níž člověku zatrne… V Prokopském údolí jsou nalezena těla dvou mladých nezletilých dívek uložená do zvláštní polohy ve tvaru srdce. Děvčátka jsou navíc oblečená a nalíčená ve stylu japonských komiksových kreseb manga.

„Všechny trestné činy, které se týkají nezletilých, mně při natáčení přinášejí psychicky nezvykle náročné momenty,“ přiznává představitelka kapitánky Jany Šafářové Eva Leimbergerová. „Sama mám děti a představivost funguje. Ač si to člověk k sobě nechce pouštět, ty hrůzy se ho dotknou. Asi nejintenzivněji jsem to zatím vnímala právě při natáčení tohoto dílu. Moje kolegyně Gabriela Pyšná, která hrála maminku holek, byla tak přesvědčivá, že mě to vážně zasáhlo,“ dodává.

Zvyknout si na to, že zločin je součástí každodenního života, asi opravdu není jednoduché. „Hlavou mi občas jedou různé věci. Jako například představa, že jdu na procházku a v křoví najdu mrtvé lo. Tak jak se to děje v našem seriálu,“ přiznává dále nová kriminalistka ze Specialistů.

Premiérové díly Specialistů každé pondělí ve 20:20 na TV Nova!