SuperStar

SuperStar

Jen jedna věc dokázala zvednout z křesel celou porotu: Soutěžící udělala něco, co nikdo nečekal

Bývá zvykem, že na sportovních kláních zazní státní hymna zemí zúčastněných sportovců. Nyní tato tradice pronikla i do SuperStar. A to díky šestnáctileté studentce pedagogiky Marii Brezňákové.

Bývá zvykem, že na sportovních kláních zazní státní hymna zemí zúčastněných sportovců. Nyní tato tradice pronikla i do SuperStar. A to díky šestnáctileté studentce pedagogiky Marii Brezňákové. Interpretace české národní hymny na veřejnosti nebyla pro ni žádnou novinkou, protože obdobně zahajovala i Mistrovství ČR v atletice. Okamžik před porotou SuperStar byl však i pro ni výjimečným zážitkem, protože poprvé hymnu zpívala za doprovodu klavírního virtuosa Mariána Čekovského. Ten samozřejmě jako zástupce slovenské části poroty, a také jako správný vlastenec, přidal i hymnu slovenskou, kterou si s chutí zazpíval i jeho kolega Pavol Habera. Podívejte se na video!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.