Tvoje tvář backstage

Tvoje tvář backstage

The Face Story - Ján Jackuliak

Hrál estébáka, vraha, záhadného muže, v Ordinaci v růžové zahradě 2 zase týral Zdenu Suchou alias Danu Morávkovou. Takto znají čeští diváci slovenského herce Jána Jackuliaka. V soukromí je však Ján

Hrál estébáka, vraha, záhadného muže, v Ordinaci v růžové zahradě 2 zase týral Zdenu Suchou alias Danu Morávkovou. Takto znají čeští diváci slovenského herce Jána Jackuliaka. V soukromí je však Ján Jackuliak empatický a charismatický muž, který se k ženám chová jako gentleman. Nová posila show Tvoje tvář má známý hlas se věnuje divadlu, filmu i televizi, a dokonce režii. V domácím Slovensku kdysi patřil k nejobsazovanějším hercům v slovenských televizích. Účinkoval v seriálu Bouřlivé víno, v kriminálce Za sklem, a potom jako by se propadl do země, ale v Česku se o něj doslova perou. Jaký je životní příběh a osud charismatického Jacka?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.