Ulice

Ulice

Zpovědi podezřelých: Kdo a proč má Mastného na svědomí?

Vyšetřování případu Mastný se rozbíhá na plné obrátky. Pavel se šel sám udat, je si jistý, že Mastného má na svědomí on. Jenže co když je to trochu jinak? Na Mastného měli velkou pifku i Lumír nebo

Vyšetřování případu Mastný se rozbíhá na plné obrátky. Pavel se šel sám udat, je si jistý, že Mastného má na svědomí on. Jenže co když je to trochu jinak? Na Mastného měli velkou pifku i Lumír nebo Evžen, kteří by ho chvílemi nejraději sprovodili ze světa, aby od něj byl pokoj. Lumír mu zachránil život, ale co všechno předcházelo tomu, než zavolal záchranku? Má on co tajit? Trnem v oku byl Mastný dlouhodobě také Pokladníkovi či první exmanželce Mileně Pumrové. Nevyřízené účty s ním měli rovněž například Tonda Hložánek a Květa Vavrušková. Ostatně ani Šárka jen tak nezapomene, jak ji sexuálně obtěžoval. Arogantní Mastný ale mohl namíchnout i někoho jiného, komu povolily nervy. Kdo a proč ho má na svědomí? Jedná se o pokus o úkladnou vraždu, nebo o ublížení na zdraví v afektu? A teď to nejdůležitější – přežije to Mastný, aby usvědčil pachatele?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.