Ulice

Ulice

Přiznání pachatele i detailní popis útoku. Čím dostal Mastný po hlavě?

Co neuvidíte v TV. Vyšetřování případu Mastný poutá velkou pozornost většiny obyvatel Ulice, neboť Mastného dobře znají. Ke všemu se vyšetřování týká lidí přímo z Ulice, což je tučným soustem pro

Co neuvidíte v TV. Vyšetřování případu Mastný poutá velkou pozornost většiny obyvatel Ulice, neboť Mastného dobře znají. Ke všemu se vyšetřování týká lidí přímo z Ulice, což je tučným soustem pro všechny drbny, Urbanovou nevyjímaje. Pro tu je to ještě více pikantní a zajímavé vzhledem k tomu, že velmi dobře zná hlavního podezřelého – Lumíra Nykla. Jakmile si všimne, že kriminalisté byli v bistru, nemá stání. Musí zjistit, co se děje, a tak se vypraví na výzvědy. Díky tomu se dozví hrůzné detaily zločinu, o kterém se nyní tolik mluví. Kdo ho spáchal a jak? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu už bohužel nevešla. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.