Ulice

Ulice

Franta z Ulice jako travesti tanečník! Které natáčení si herec nevídaně užil?

Matyáš Valenta už ztvárnil v Ulici za dobu svého patnáctiletého účinkování ledacos. Seriálové začátky odehrál ve feťáckém doupěti, později se přesunul do dětského domova, odkud si ale Frantu

Matyáš Valenta už ztvárnil v Ulici za dobu svého patnáctiletého účinkování ledacos. Seriálové začátky odehrál ve feťáckém doupěti, později se přesunul do dětského domova, odkud si ale Frantu zanedlouho, spolu s jeho kamarádkou Emou, adaptovali Anička s Bedřichem. Celých 15 let se víceméně pohyboval po boku starších kolegů a od nich se mnohé naučil. Ulice pro Matyáše už není jen práce, ale i rodina! A to doslova, dokonce se stal kmotrem dcery jednoho ze svých Uličních parťáků. Jak mluví o seriále, ve kterém strávil dvě třetina svého dosavadního života? Na jaká natáčení vzpomíná nejraději? A vybavujete si třeba i vy, že František trpí epilepsií? Jak se mu nepříjemné záchvaty hrály, a kdo ho na ně připravoval? A jak to, že hrál nalíčený, v dámských šatech, s parukou na hlavě a tančil na Vondráčkovou? Připomeňte si s námi TOP scény Franty Lišky!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.