Ulice

Ulice

Jana šla z průšvihu do průšvihu. Co nyní dělá a jak vypadá její představitelka?

S Janou Krausovou jste se poprvé viděli v roce 2010, když dorazila s mladší sestrou Míšou za tátou Ondrou, který tehdy chodil s Bárou Jordánovou. Oproti zakřiknuté Míša se Jana s ničím a nikým příliš

S Janou Krausovou jste se poprvé viděli v roce 2010, když dorazila s mladší sestrou Míšou za tátou Ondrou, který tehdy chodil s Bárou Jordánovou. Oproti zakřiknuté Míša se Jana s ničím a nikým příliš nepárala, takže šla zákonitě z průšvihu do průšvihu, ještě než nastoupila na gymnázium. Později rychle vystřízlivěla z lásky do Jirky Hložánka. Pak začala chodit se starším klukem ze školy, což docela těžce nesel její táta. Jakmile ale její sestra potřebovala oporu, stála vždy při ní, ať se dělo, co se dělo. Společně dokonce i maturovaly. Tehdy, v roce 2016, jste se s nimi viděli naposledy. Co dělá představitelka Jany Kristýna Stýblová nyní? Věnuje se herectví, nebo ho pověsila na hřebík? A jak se od té doby změnila? Podívejte se. Už nyní vám však prozradíme, že je z ní kočka.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.