Ulice

Ulice

Jak to je s návratem Ulice na obrazovky a natáčením nových dílů?

Natáčení Ulice i vysílání premiérových epizod bylo přerušeno kvůli pandemii koronaviru, jež s sebou přinesla nejrůznější omezení. Nyní dochází k postupnému uvolňování těchto opatření, a tak se nás

Natáčení Ulice i vysílání premiérových epizod bylo přerušeno kvůli pandemii koronaviru, jež s sebou přinesla nejrůznější omezení. Nyní dochází k postupnému uvolňování těchto opatření, a tak se nás spousta z vás ptá na sociálních sítích, jak to bude dál s Ulicí a kdy se konečně vrátí na televizní obrazovky. Pro všechny fanoušky máme nyní dobré zprávy. V ateliérech opět začíná být živo, nikoliv kvůli natáčení speciálů, ale zbrusu nových dílů vašeho oblíbeného seriálu. Kdy klapne první klapka po vynucené pauze? A kdy uvidíte nové díly Ulice? Kreativní producentka seriálu Silvia Klasová odpovídá právě na tyto vaše nejčastější dotazy.  

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.