Ulice

Ulice

Začátek nové sezony Ulice bude pořádně nadupaný. Co byste si neměli nechat ujít?

Ulice se vrací na televizní obrazovky po čtyřech měsících už v pondělí 17. srpna 2020. Na její premiérové díly se můžete těšit opět každý všední den od 18:25. Tentokrát se začne pěkně svižně.

Ulice se vrací na televizní obrazovky po čtyřech měsících už v pondělí 17. srpna 2020. Na její premiérové díly se můžete těšit opět každý všední den od 18:25. Tentokrát se začne pěkně svižně. Vstoupíte přímo do rozehraných příběhů vašich starých známých. Nová sezóna totiž netradičně odstartuje velikonočním dílem.

Poprvé za patnáctiletou historii Ulice bylo na jaře 2020 její vysílání neplánovaně přerušeno kvůli pandemii koronaviru a opatřením, jež si vyžádala. Příběhy byly utnuty častokrát v momentu, kdy byly nejzajímavější či nejemotivnější. „Posledních třicet dílů Ulice jsme exkluzivně zveřejnili na portálu Nova Plus, aby si diváci mohli rozkoukané děje pohodlně připomenout a v příštím týdnu na ně plynule navázat,“ informuje kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová. „Počáteční časový posun snad bude jen drobnou vadou na kráse jinak silných příběhů „uličních“ postav. Díky úpravám, které jsme během neplánované pauzy udělali ve scénářích, se vysílání Ulice vrátí do reálného času a k aktuálnosti, kterou mají diváci tak rádi, někdy koncem září,“ dodává Silvia Klasová.

Na podzim čeká diváky Ulice celá plejáda emocí a osudů, které přinesou nejen humor, ale i vážné téma, jakým je rychle se zhoršující Alzheimerova nemoc Zdeny Procházkové, se kterou se musí vyrovnat její dcera Magda a přítel Tomáš Jordán. Těšit se můžete i na příběhy odlehčenější. Čekají vás rovnou dvě krásné uliční svatby, narození dítěte, nové vznikající lásky i boj studentů uliční školy za čistotu naší planety. Kromě návratu výrazných postav Ingrid v podaní Jany Sovákové a Pavla Millera, kterého hraje Jan Teplý, se v Ulici objeví i nový pohledný učitel Prokop Junek, jehož ztvárňuje Ondřej Studénka, a dokonce i celá nová rodina.

„Hned na začátku šestnácté sezony budou díly Ulice dějově našlapané, protože začínáme vysílat díly, kterými měla původně vrcholit jarní sezona,“ slibuje kreativní producentka Silvia Klasová.

V prvním týdnu tak konečně dojde k dlouho očekávanému sblížení Veroniky a Patrika. Mário se od Áji dozví, že se stane otcem, což spustí řetěz dalších událostí. Ostatně v rodině Nyklových se hned zkraje nové sezony stane něco, co přiměje Světlanu k nečekanému návratu z Málkova. Přípravy na svatbu Karly a Máry vezme do svých rukou iniciativní Věrka, takže o humorné momenty bude postaráno. Otu čeká další bitva s jeho studenty. Na škole už začne jít do tuhého... Jana se snaží před Pečenkou utajit fakt, že je jeho dcerou, jenže už příští týden Pečenka pozná v hospodě Dianu a konfrontuje ji. Trable s láskou zažijí – každý po svém – sourozenci Franta a Ema. Navíc Danův narozeninový dárek pro Emu v podobě hada, jenž se odplazí neznámo kam, docela zamíchá vztahy v rodině. Veselo bude nejen u Bedřicha Lišky, ale i u Anči. „Tato sezona bude opravdu nabitá. Obzvlášť pro Aničku, kterou po všech vztahových peripetiích konečně potká štěstí. Na to se moc těším,“ prozradila Ljuba Krbová.

U obrazovek se potkáme už v pondělí 17. srpna v 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.