Ulice

Ulice

Krutá pravda o odchodu pro Zdenčiny blízké. Jak se k tomu postaví?

Zdenka se snaží čelit zákeřné nemoci, jak to jen jde, ale ta se neustále zhoršuje. Bohužel mnohem rychleji, než by kdokoliv čekal. To si uvědomují nejen Magda a Tomáš, kteří se snaží být Zdence

Zdenka se snaží čelit zákeřné nemoci, jak to jen jde, ale ta se neustále zhoršuje. Bohužel mnohem rychleji, než by kdokoliv čekal. To si uvědomují nejen Magda a Tomáš, kteří se snaží být Zdence oporou, ale také samotná Zdenka, jež hodlá tuhle svoji bitvu vyhrát a Alzheimerovu chorobu porazit. Než aby úplně ztratila sama sebe, svoji důstojnost, raději chce navždy odejít. Její blízcí o tom zatím nevědí, jenže to se už brzy změní. Zdenka jim svěří své tajemství, ze kterého mrazí, už v nejbližších dnech. Jak to Magda a Tomáš vezmou? Najde u nich Zdenka podporu, anebo se ji pokusí zastavit? A jak to celé bere samotná Zdenka? Nerozmyslí si to přeci jen?

Ulice přinese v premiérových dílech pokračování příběhů vašich starých známých již v pondělí 17. srpna.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.