Ulice

Ulice

Zajímavosti i exkluzivní pohled do zákulisí: Vyhrajte časopis Fenomén Ordinace a Ulice

Speciální časopis je rozdělen do dvou částí. První je věnována seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a představí 15 let života v Ordinaci, dějové okamžiky, osudové zvraty, seriálové stálice i hrdiny

Speciální časopis je rozdělen do dvou částí. První je věnována seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a představí 15 let života v Ordinaci, dějové okamžiky, osudové zvraty, seriálové stálice i hrdiny jednotlivých epizod, legendární scény, vztahové propletence i zákeřné intriky. Chybět nebudou ani postřehy herců o jejich seriálových postavách, pohledy do zákulisí nebo rozhovory s tvůrci seriálu.

Druhá část speciálu čtenáře zavede mezi obyvatele legendární Ulice a přiblíží, co společně prožívají členové seriálových rodin i jednotlivci, jak se vyvíjí jejich osudy nebo jaká dramata se odehrávají nejen za dveřmi bytů. Mimo jiné také poodhalí tajemství seriálových hrdinů a připomene, jak šel čas s dětskými představiteli. Společně s architektem můžete nahlédnout do zákulisí a zjistit, jak se stavěla Ulice.

 120strankový časopis je stále v prodeji! Jak ho můžete vyhrát v naší soutěži?

Vaší úkolem bude správně zodpovědět otázku, která bude vyhlášena dne 14. 9. 2020 na internetových stránkách https://novaplus.nova.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 27. 9. 2020 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „FENOMÉN“ a v textu zprávy kromě odpovědí na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

Soutěžní otázka:

O kterou roli v seriálu Ulice se Dana Syslová ucházela na prvním castingu?

Celý herní řád naleznete ZDE.

Časopis je možné objednat také prostřednictvím SMS zprávy. SMS ve tvaru: ORDUL JMENO PRIJMENI ULICE C.P. MESTO PSC zašlete na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena služby je 60 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje společnost ATS. Infolinka 296 363 199 (po-pá 9-16 hod), www.platmobilem.cz.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.