Ulice

Ulice

Anča, nebo Alice? Co na sebe Bedřich prozradí?

Co neuvidíte v TV. Alici Bedřich tvrdí, že s Ančou mají vše vyřešené. Skončilo to, není důvod, aby na něj Anča teď žárlila. Jsou přátelé, nic víc, nic míň. Alice si o tom ale myslí své. A není sama.

Co neuvidíte v TV. Alici Bedřich tvrdí, že s Ančou mají vše vyřešené. Skončilo to, není důvod, aby na něj Anča teď žárlila. Jsou přátelé, nic víc, nic míň. Alice si o tom ale myslí své. A není sama. Také Eva s Milošem ty dva podezírají, že vše je trochu jinak, než jak se tváří. Bedřich má snahu to Milošovi vyvracet stejně jako Anča Evě. Když se ale dozví, s čím se Anča Evě mimo jiné svěřila, docela ho to zaskočí. Jaká je tedy pravda o něm a Anče? Alici by tohle jeho přiznání určitě moc nepotěšilo… Jak to Bedřich nyní má? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu už bohužel nevešla. Podívejte se, opět budete vědět víc. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.