Ulice

Ulice

Porod u Karly a Máry na spadnutí. Jakou roli při něm sehraje Jirka Herman?

Karla a její blízcí se konečně dočkají. Dlouho a napjatě očekávaný porod se blíží. Je to jen otázka několika mála dní, kdy se potomek Karly a Máry rozhodne, že je konečně čas podívat se na tento svět.

Karla a její blízcí se konečně dočkají. Dlouho a napjatě očekávaný porod se blíží. Je to jen otázka několika mála dní, kdy se potomek Karly a Máry rozhodne, že je konečně čas podívat se na tento svět. Přestože jsou Mára s Karlou v poslední době v porodnici vaření pečení, jsou situace, které se prostě odhadnout nedají. A už vůbec se nedá naplánovat, kdy to celé vypukne. Pokud by to bylo jen na nich, malé by bylo už dávno s nimi a porod by proběhl naprosto hladce v porodnici. Jenže právě tohle na nich tak úplně nezáleží. O co více se na porod chystají, o to více je pak zaskočí, jak to již bývá zvykem. Velkou roli při něm sehraje i Karlin parťák z kriminálky Jirka Herman, jenž má dar ocitnout se ve správný čas na správném místě. Na co se můžete těšit? Toto video vám napoví. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.