Ulice

Ulice

Karlin porod bude drama! Jak Jirka Herman přiloží ruku k dílu?

Těhotná Karla má už dávno po termínu porodu a narození miminka se nemůže dočkat. Marečkovi absolvovali několik planých výjezdů do porodnice a tak už jen těžko rozeznat kontrakce a bolesti, které

Těhotná Karla má už dávno po termínu porodu a narození miminka se nemůže dočkat. Marečkovi absolvovali několik planých výjezdů do porodnice a tak už jen těžko rozeznat kontrakce a bolesti, které opravdu značí o příchodu malého Karla na svět. Jak to bude vypadat, až Karla skutečně začne rodit? A jakou roli při tom sehraje její blízký kamarád a kolega Jirka Herman? Hesla pomáhat a chránit se zkrátka nezbaví ani ve svém soukromém životě.

Šárka je po rozchodu s Maléřem volná a novému vztahu nic nebrání. Má Herman šanci? Dají se konečně dohromady? Nebo nemá zájem?

Honza Holík, který Hermana ztvárňuje, odhalil zákulisí dlouho očekávané události. Samotnému se mu v jeho reálném životě přihodilo něco podobného. Kromě porodu také prozradil pikantnosti z placu. Jakého kolegu má z Ulice vůbec nejradši nebo na jaký nepříjemný moment z natáčení nikdy nezapomene? 

Share Tweet