Ulice

Ulice

Ulice - 2807. díl

Rudolf se vrátí od lékaře s dobrou zprávou. Předběžný termín operace bude mít stanoven na listopad. Pokud by šlo všechno hladce, do několika týdnů od zákroku by mohl chodit bez berlí. Zatímco Simona

Rudolf se vrátí od lékaře s dobrou zprávou. Předběžný termín operace bude mít stanoven na listopad. Pokud by šlo všechno hladce, do několika týdnů od zákroku by mohl chodit bez berlí. Zatímco Simona bude jásat, Rudolf se na to moc tvářit nebude. Něco podobného mu tvrdili už před první operací, a nakonec to nevyšlo. Proto si teď nechce dělat falešné naděje. Simony se pak zeptá na její vyšetření. Ta ale přizná, že se k lékaři ještě nedostala. Rudolf na ni bude apelovat, aby to příliš neodkládala. Mohlo by se jí to třeba vymstít… Proč Simona před Rudolfem uteče? Čím Rudolfa zaskočí Jirka? Vyjde mu strejda vstříc? A proč bude Simona varovat Rudolfa před Pepanem?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.