Ulice

Ulice

Ulice - 2823. díl

Karel bude mít po včerejšku pořádnou kocovinu. Adrianě se svěří, že s Markétou zašli ještě na drink a trochu to přehnali. Adrianě se to moc líbit nebude. Do Karla si rýpne, že je na podobné kousky už

Karel bude mít po včerejšku pořádnou kocovinu. Adrianě se svěří, že s Markétou zašli ještě na drink a trochu to přehnali. Adrianě se to moc líbit nebude. Do Karla si rýpne, že je na podobné kousky už trochu starý. Ten ji jemně upozorní, aby nebyla drzá. Víc se k tomu ale vracet nebude. Rád by s ní totiž probral její tancování. Hlásila se k němu do kurzu jen proto, aby ho poznala, nebo ji tanec opravdu baví? Adriana přizná, že vlastně obojí. Karel jí proto nabídne, aby se k němu do kurzu vrátila... O jaký šok se Adrianě postará Markéta? Proč se holky šeredně chytnou? A proč se s Adrianou pohádá dokonce i Eddie? Jaké následky to bude mít?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.