Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 17. díl

Sedmnáctý týden v Ulici odstartovaly přípravy na Štědrý den. Zatímco Adriana se snažila na Vánoce zapomenout, Bára Jordánová chtěla kvůli pečení vanilkových rohlíčků zazdít důležitou zakázku v

Sedmnáctý týden v Ulici odstartovaly přípravy na Štědrý den. Zatímco Adriana se snažila na Vánoce zapomenout, Bára Jordánová chtěla kvůli pečení vanilkových rohlíčků zazdít důležitou zakázku v Království hraček… Na výrobu hlavolamů neměla ani pomyšlení také proto, že se jí pracovní kolektiv rozpadal pod rukama. Bedřich musel čelit falešnému obvinění ze znásilnění a Anča psychickému teroru svých kolegů. Trpělivost došla dokonce i Růže, která se rozhodla nevinnému truhláři pomoci celkem riskantním způsobem. Co vyvedla?

Zatímco se ve výrobně dřevěných hraček řešila jedna nepříjemnost za druhou, ve večerce u Nyklů klíčila láska. Lumír se seznámil s novou obyvatelkou Ulice Světlanou a okamžitě přeskočila jiskra. Ačkoliv se Hrihorij snažil svou sestru před místním mafiánem chránit, společné schůzce u Henryho nakonec nezabránil… Vybavujete si, jak před patnácti lety začínal vztah Lumíra a Světlany, páru, který spolu zvládl zatím všechny problémy?

Zajímá vás víc než jen týdenní sestřih nejzásadnějších scén? Na celé díly první řady se podívejte ZDE. Připomeňte si krásné začátky oblíbeného seriálu!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.